Sprawdź hotel
Podróżując po Europie, korzystamy z noclegów w obiektach o różnych kategoriach.
 
Niestety w znacznej ich części spotykamy się z wieloma negatywnymi sytuacjami, które wpłynęły na to, iż drugi raz nie wybralibyśmy noclegu w tym miejscu.
Zainspirowało nas to do stworzenia tej strony internetowej. Dajemy Państwu możliwość sprawdzenia obiektu noclegowego przed skorzystaniem z jego usług. Ofertę tą kierujemy do osób i instytucji, które szukają noclegu w miejscu dla siebie nie znanym i nie sprawdzonym.
 
Chcąc uniknąć przykrych niespodzianek w trakcie pobytu, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeżeli na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo hotel zgodny z kierunkiem Waszej podróży to prosimy o kontakt. Udzielimy Państwu wyczerpującej analizy z naszego pobytu w tym obiekcie.
 
Zdajemy sobie sprawę, że w sieci jest wiele stron opiniotwórczych, które klasyfikują obiekty noclegowe w Polsce. Istnieje jednak fakt, że każdy może dodać opinie o danym noclegu na tego typu serwisach. Od właścicieli obiektów noclegowych poczynając a na konkurencji kończąc. 
Na naszej stronie internetowej nie ma możliwości dodawania opinii o noclegach przez osoby trzecie. Chcieliśmy w ten sposób wyeliminować nieprawdziwe i bezosobowe oceny.
 
W trosce o dobro turystów (takich jak my), na naszej "Czarnej Liście" będziemy umieszczać obiekty świadczące usługi noclegowe, które w czasie naszego pobytu nie spełniły minimalnych standardów, adekwatnych do kategorii jakimi się posługują*. Mamy nadzieję, że nie będzie ich wcale w związku z bardzo dużą konkurencją pomiędzy nimi.
 
Obiekty będą ukazywały się na naszej stronie zgodnie z organizacją przez nas naszych prywatnych podróży, przy okazji których sprawdzać będziemy kolejne hotele, motele, pensjonaty, pokoje do wynajęcia itp. Dlatego zachęcamy do regularnego śledzenia tej strony internetowej.
 
Prosimy o kontakt, jeśli chcecie się czegoś więcej dowiedzieć o dostępnym na tej stronie internetowej obiekcie noclegowym oraz jeśli posiadacie Państwo informację o noclegach wartych polecenia lub też nie - będziemy starać się to w miarę możliwości zweryfikować.
 
 
* - umieszczenie na "Czarnej Liście" nie ma na celu zaszkodzenie aktualnemu wizerunkowi obiektu noclegowemu lecz przestrodze potencjalnych Klientów o nieprawidłowościach, jakie wystąpiły w dniu korzystania przez nas z noclegu. Na "Czarnej Liście" podajemy dlaczego zakwalifikowaliśmy obiekt do tej listy.
 
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.