Modlnica

hotel margerita

Hotel Margerita znajduje się w podkrakowskiej miejscowości Modlnica. Hotel zlokalizowany jest przy wyjeździe z Krakowa w kierunku Olkusza. Dojazd do centrum Krakowa zajmuje ok. 10 minut, do lotniska Balice ok. 11 minut, a do Ojcowa ok. 23 minut.

Obiekt dysponuje 70 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2 oraz 3 osobowych. W budynku znajduje się sklep spożywczy oraz restauracja. Dla gości hotelowych przy hotelu jest bezpłatny parking, a w pokojach czekają butelki wody mineralnej.

Po zameldowaniu się Klient otrzymuje od recepcjonistki kartę, którą otwiera drzwi do pokoju oraz uruchamia w nim elektryczność. Hasło do WI-FI dostępne jest również w recepcji.

Pierwszy raz w Margericie byliśmy kilka lat temu. Podczas ostatniej wizyty miło nas zaskoczyła. Budynek został gruntownie przebudowany. Obiekt znacznie powiększono. Poruszanie się po nim ułatwia nowoczesna winda.

Wynajęty przez nas pokój to "dwójka" z łazienką "de Lux". Warunki w nim panujące przewyższyły nasze oczekiwania. Pokój składał się z:

- części wypoczynkowej z sofą, komodą, lustrem oraz wieszakiem na ubrania,

- części sypialnej z łóżkiem małżeńskim, szafą, TV, telefonem, dwiema szafkami nocnymi,

- łazienki z wanną z hydromasażem, prysznicem, umywalką.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, iż łazienka była wyposażona w podgrzewaną podłogę. Rzadko kiedy zdarza się nam spotkać taki "luksus" w hotelach***. Zastosowana w pokoju tapeta ścienna daje wrażenie iście królewskiego wystroju.

W restauracji hotelowej można zamówić tradycyjne polskie posiłki w atrakcyjnych cenach.

Jedynym małym mankamentem o jaki możemy się czepić, jest brak w pokojach informatora hotelowego, w którym Klient znajdzie podstawowe praktyczne  informacje dotyczące hotelu bez potrzeby kontaktowania się z recepcją. Naszym zdaniem w obiekcie o tym standardzie było by to mile widziane.

Koszt wynajęcia takiego pokoju jest porównywalny z kosztem wynajęcia pokoju w hostelu w centrum Krakowa. Zwrócić należy jednak uwagę, że wynajmując pokój w mieście musimy liczyć się z opłatą parkingową w granicach od 30 do 50 zł. Dodatkowo warunki noclegu znacznie będą odbiegać od luksusowych jakie spotkamy w Margericie oraz od ciszy tam panującej.

Podsumowując Hotel Margerita*** w Modlnicy zasługuje wg nas na szczególne wyróżnienie na naszej liście. Polecamy.

margerita001margerita002margerita008

margerita009margerita018margerita013