Rzeszów

Do rzeszowskiej „Iskry” trafiliśmy przy okazji jesiennego weekendu, spędzonego w stolicy Podkarpacia. Szukaliśmy noclegu w przyzwoitej cenie na dwie noce. 

Sama „Iskra” znajduje się przy wyjeździe z Rzeszowa w kierunku Sanoka na ulicy Dąbrowskiego. Na stronie internetowej hotelu znajdziemy informacje, że obiekt znajduje się „w samym centrum Rzeszowa”. Niestety nie możemy się z tym zgodzić ponieważ do ścisłego centrum miasta jest jeszcze 3 km. Niewątpliwie jest to najtańszy hotel o przyzwoitych warunkach w promieniu tych 3 km od ścisłego centrum Rzeszowa.

Nie posiadaliśmy wcześniejszej rezerwacji noclegu. Końcem września nie było problemu z rezerwacją telefoniczną w dniu przyjazdu. Dookoła hotelu znajduje się niestrzeżony parking. Zaparkowaliśmy samochód z tyłu budynku przy tylnym wyjściu z obiektu. Polecamy parkować w tym miejscu, gdyż nad wyjściem znajduje się kamera ochrony - recepcjonista ma z niej podgląd na żywo.

Po zameldowaniu się i uiszczeniu opłaty otrzymaliśmy pokój dwuosobowy z łazienką, TV, klucz do WI-FI.  Warto nadmienić, że w recepcji znajduje się w widocznym miejscu cennik oraz regulamin. Na stronie internetowej dowiadujemy się, że każdy Klient traktowany jest indywidualnie oraz elastycznie. Jest to prawdą ponieważ udało nam się uzyskać niższą cenę niż wskazuje to cennik.

Nasz pokój znajdował się na 3 piętrze, na które trzeba wejść z bagażami po schodach – brak windy. Korytarze na wszystkich piętrach wyglądają podobnie i łatwo się  zdezorientować.

Pokój wykończony był adekwatnie do ceny. Cały hotel odnieśliśmy wrażenie, że zatrzymał się w XX wieku. Dlatego po krótkim namyśle doszliśmy do wniosku, że „Iskra” posiada dwie gwiazdki a nie więcej. Pomijając ten fakt ogólne wrażenie po pobycie w tym hotelu jest dobre.

Zdecydowanie najmocniejszym atutem hotelu jest jego obsługa oraz kuchnia w restauracji. Śniadania podawane są w formie bufetu i co istotne wliczone są w cenę noclegu. Osoby pracujące w „Iskrze” służą pomocą nawet w sprawach wykraczających poza usługi hotelarskie. W naszym przypadku wydrukowali nam za darmo ważne dla nas dokumenty. 

Hotel „Iskra” w Rzeszowie to bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy szukają taniego noclegu na jedną lub dwie noce, nie zwracając uwagi na ogólny poziom wykończenia hotelu. „Iskra” jest doskonałą alternatywą dla droższych hoteli w Rzeszowie. Szczególnie polecamy studentom zaocznym.

Więcej zdjęć na naszym facebooku oraz google +. Zapraszamy